Boże Ciało

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało 2022.

W tym roku w procesji eucharystycznej przeszliśmy ulicą przy kościele parafialnym, by oddać chwałę Bogu i dać wyraz naszej wiary w żywą obecność Jezusa Chrystusa Syna Bożego w Chlebie i Winie Eucharystycznym. Mszy świętej i procesji przewodniczył ks. proboszcz Andrzej, który w homilii zwrócił uwagę na potrzebę dzielenia się swoją wiarą i dawania jej świadectwa codziennymi wyborami. Ołtarze przygotowali:

1. KGW Kruszyny Szlacheckie

2. Róże Żywego Różańca – MB Częstochowskiej i św. Józefa

3. Rada Parafialna

4. OSP Grzybno.

Dziękujemy za niesione chorągwie, baldachim, sypanie płatków kwiatów, zabezpieczenie trasy oraz za posługę służbie liturgicznej. Zapraszamy na procesje eucharystyczne przez cały tydzień do naszego odpustu parafialnego.

fot. Magdalena Orłowska

Udostępnij innym poprzez: