Dni Eucharystyczne

Od 1 października Msze św. i nabożeństwa jak w okresie zimowym. Godziny nabożeństw wg Ogłoszeń Duszpasterskich.

W I czwartek

W okresie zimowym: o godzinie 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem pierwszoczwartkowym; o 17.00 Msza święta wotywna.

W okresie letnim: o godzinie 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem pierwszoczwartkowym; o 18.00 Msza święta wotywna.

Zobacz również: Pierwsze czwartki miesiąca

W I piątek

W okresie zimowym: od godziny 9.00 odwiedziny chorych; od godziny 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz spowiedź dla dzieci i dorosłych; o 17.00 Msza święta wotywna.

W okresie letnim: od godziny 9.00 odwiedziny chorych; od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz spowiedź dla dzieci i dorosłych; o 18.00 Msza święta wotywna.