Dni Eucharystyczne

Od 1 października Msze św. i nabożeństwa jak w okresie zimowym. Godziny nabożeństw wg Ogłoszeń Duszpasterskich.

W I czwartek

W okresie zimowym: o godzinie 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem pierwszoczwartkowym; o 17.00 Msza święta wotywna.

W okresie letnim: o godzinie 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem pierwszoczwartkowym; o 18.00 Msza święta wotywna.

Zobacz również: Pierwsze czwartki miesiąca

W I piątek

W okresie zimowym: od godziny 9.00 odwiedziny chorych; od godziny 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz spowiedź dla dzieci i dorosłych; o 17.00 Msza święta wotywna.

W okresie letnim: od godziny 9.00 odwiedziny chorych; od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz spowiedź dla dzieci i dorosłych; o 18.00 Msza święta wotywna.

Zobacz również: Pierwsze piątki miesiąca

W I sobotę

W okresie zimowym: o godzinie 8.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP (składa się na nie: indywidualne odmówienie modlitwy różańcowej i odprawienie 15-to minutowego rozmyślania, uczestnictwo we Mszy świętej, przyjęcie Komunii świętej); o godzinie 9.00 Msza święta wotywna.

W okresie letnim: o godzinie 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP (Składa się na nie: indywidualne odmówienie modlitwy różańcowej i odprawienie 15-to minutowego rozmyślania, uczestnictwo we Mszy świętej, przyjęcie Komunii świętej); o godzinie 9.00 Msza święta wotywna.

Zobacz również: Pierwsze soboty miesiąca

Udostępnij innym poprzez: