Wyjazd rowerowy wspólnot parafialnych

Wspólnoty dziecięco-młodzieżowe naszej parafii: schola oraz ministranci udali się dziś tj. 20 lipca na wyjazd rowerowy na Półwysep Wądzyn.
Czekała tam na nich wspaniała pogoda oraz woda dająca ochłodę. Zabawy było co niemiara. W międzyczasie serwowane były lody, smaczniejsze niż kiedykolwiek. Niebywałym źródłem radości i zabawy była jazda rowerami wodnymi po jeziorze.
Aby zyskać siły na kolejne zabawy wodne potrzebny był porządny posiłek. Przygotowane zostało ognisko i grill z różnymi smakołykami – każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Do godzin popołudniowych trwały jeszcze hulanki w przyjemnej wodzie. Ostatnim akordem tego dnia był wspólny powrót rowerami do Grzybna.
Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji serdecznie dziękujemy, zwłaszcza zaangażowanym rodzicom oraz naszej organistce Pani Izie za ich czas i dyspozycyjność.