20-lecie kapłaństwa naszego proboszcza

„Każde powołanie kapłańskie w swej najgłębszej warstwie jest darem, który nieskończenie przerasta człowieka” /Jan Paweł II/

Drogi Księże Proboszczu,

Z okazji obchodzonej 20tej rocznicy przyjęcia święceń kapłańskich z rąk ks. biskupa Andrzeja Suskiego w toruńskiej katedrze pragniemy życzyć Ci byś z zaangażowaniem i miłością do Boga i ludzi twórczo odkrywał sens kapłańskiego powołania.

Niech Bóg który Cię wybrał po imieniu i uświęcił, niech dopełnia każdego dnia to dobre dzieło, które rozpoczął już na Chrzcie Świętym i w udzielonym Sakramencie Święceń.

Życzymy w imieniu całej wspólnoty parafialnej radości z życia i daru Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

Przyjmij od nas ten prezent. Niech Eucharystia pięknie i godnie sprawowana będzie dla Ciebie źródłem uświęcenia na każdy dzień.

Szczęść Boże!

Msza św. dziękczynna za DAR KAPŁAŃSTWA odprawiona została w parafii w Wielkich Łunawach.